Seminarium PMI GB 16 listopada 2011

(Logo) Gra symulacyjna zarządzania projektami - Poligon Projektów

Szanowni Państwo,

Zarząd gdańskiego oddziału Project Management Institute (PMI®) wraz z Ośrodkiem Doradztwa i Treningu Kierowniczego oraz HolonGlobe, partnerami wydarzenia, mają przyjemność zaprosić Państwa na kolejne seminarium, które odbędzie się 16 listopada br. w Sheraton Sopot Hotel o godzinie 18:00 (miejsce wydarzenia zostanie potwierdzone).

Tym razem mamy przyjemność zaprosić Państwa do sprawdzenia swoich umiejętności menadżerskich i wzięcia udziału w grze symulacyjnej – Poligon Projektów.

Szkolenie odbędzie się w języku polskim.

Poligon Projektów to gra symulacyjna, w której gracze wcielają się w rolę zespołu Kierującego Projektem i prowadzą projekt poprzez kolejne etapy. Celem gry jest wykonanie projektu zgodnie z ustaleniami wynegocjowanego w trakcie kontraktu – w określonym czasie, w zadanym budżecie i zakresie. Wszyscy gracze w danej rozgrywce realizują ten sam projekt. Wyniki zespołów są porównywalne – co pozwala na emocjonującą rywalizację.
Symulacja kierowana jest zarówno do doświadczonych, jak i początkujących Project Managerów, a także do członków zespołów projektowych, kierowników działów oraz kadry zarządzającej.

Prezenter:
Michał Hałas – Dyrektor Działu Szkoleń z zakresu Project Management w ODiTK. Twórca i dyrektor działu szkoleń z zakresu Project Management w ODiTK oraz trener wiodący tej tematyki. Z jego inicjatywy powołane zostało Stowarzyszenie Project Management Polska, które obecnie jest największą organizacją skupiającą polskich project managerów. Przez 4 lata był prezesem Stowarzyszenia, obecnie członkiem Komisji Rewizyjnej SPMP.

Warunkiem uczestnictwa w seminarium będzie rejestracja na stronie

http://www.uczestnicy.pl/event/pmi-gb-seminar—16112011

oraz wniesienie opłaty w wysokości 120 zł w ciągu 3 dni od rejestracji, nie później niż 14 listopada. Warsztaty są płatne również dla członków PMI.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w grze symulacyjnej!

Z wyrazami szacunku,
PMI Gdańsk

Seminarium PMI GB 16 listopada 2011
Tagged on:                             

One thought on “Seminarium PMI GB 16 listopada 2011

  • 2011-12-08 at 19:10
    Permalink

    Właśnie uczę się do egzaminu i stronka z zadaniami dodała mi otuchy, dziękuję!

Comments are closed.