Pomorski Kongres Project Management

PGR IPMA PL - Find us on facebook!Pomorska Grupa Regionalna IPMA Polska, we współpracy z partnerami, organizuje II Pomorski Kongres Project Management 2012 pod hasłem:

Oblicza Project Management

To kolejna odsłona Kongresu z cyklu wydarzeń współorganizowanych przez stowarzyszenie IPMA Polska, którego Idea powstała w gronie pomorskich sympatyków tematyki zarządzania projektami już ponad 2 lata temu. Niniejszym otwieramy szereg wydarzeń w okresie najbliższego roku, o charakterze seminaryjnych wykładów i dyskusji oraz spotkań biznesowych. Nastawiamy się na prezentowanie doświadczeń liderów i zespołów realizujących pomorskie projekty, a są to często projekty unikalne na skalę ogólnopolską, europejską a także światową.

To pierwsze wydarzenie z cyklu w tym sezonie. Już niedługo kolejne seminaria i spotkania networkingowe.

Więcej o spotkaniu przeczytacie na stronie: http://www.pm-in-touch.pl/pomorski-kongres-project-management-2012/505/

Spotkanie odbędzie się w piątek, 5. października 2012 w nowym kompleksie Międzynarodowych Targów Gdańskich – Amber Expo, zaraz obok stadionu PGE Arena.

PM IN TOUCH miało duży wkład w organizację Kongresu, dlatego możecie spodziewać się praktycznego podejścia do zarządzania projektami i wielu niespodzianek.

Szczególnie polecany jest panel dyskusyjny, podczas którego gospodarze dotychczasowych seminariów pokuszą się o porównanie nadzorowanych przez siebie projektów oraz innych projektów infrastrukturalnych realizowanych na Pomorzu w ostatnim czasie.  Ciekawie zapowiada się też spotkanie integracyjne – bezpośrednio po Kongresie (również na terenie Amber Expo). Będzie można się spotkać i porozmawiać w swobodnej atmosferze o realizowanych projektach.

Zostało jeszcze trochę miejsc, ale warto się pospieszyć, bo zainteresowanie jest duże!

Do zobaczenia na miejscu!