O autorze

Sławek Łukjanow (foto)Nazywam się Sławek Łukjanow i zapraszam Was do świata, w którym projekty i firmy są dobrze zarządzane, a sukcesy są osiągane w uczciwej „walce”. Chcę pokazać, że możliwe jest zarówno działanie sprawne, jak i uczciwe. Od lat zarządzam projektami małej i średniej wielkości, a od czerwca 2011 zajmuję się również zarządzaniem na poziomie strategicznym.

W życiu spotkałem wiele osób, które w jakiś sposób pomagały mi się rozwijać. Teraz sam staram się pomagać innym w rozwoju. M.in. dlatego, razem z przyjaciółmi, założyłem grupę PM IN TOUCH, która działa na rzecz integracji środowiska PM na Pomorzu. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się też na różnego rodzaju warsztatach i konferencjach. Prowadzę szkolenia i konsultacje. I cały czas, wręcz maniakalnie, poszukuję nowych możliwości rozwoju zawodowego.

Prywatnie i zawodowo interesuję się nowoczesnymi metodami nauczania. Marzy mi się, że w przyszłości nauka będzie bardziej efektywna i dużo przyjemniejsza, a wiedza i doświadczenie, które zdobędziemy w jej trakcie, będzie bardziej przydatne w pracy i codziennym życiu.

Na co dzień spotkacie mnie w Trójmieście, spacerującego w okolicach plaży lub śmigającego grafitowym autkiem i śpiewającego na cały głos. Moim drugim miejscem na Ziemi jest Sztokholm, gdzie dość często można zobaczyć mnie zamyślonego w niebieskich wagonikach metra. Polaków cenię za kreatywność, zaangażowanie i pracę zespołową. Szwedów za ich profesjonalizm, pragmatyzm, uczciwość i zwykłą ludzką życzliwość.

Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.

Sławek Łukjanow (podpis)

Chcesz się ze mną skontaktować? Nie wahaj się – s.lukjanow@gmail.com

Możesz mnie też znaleźć na Facebooku i Twitterze.